Etkinliklerimiz

SASA Polyester San. A.Ş. çalışanları iftar yemeğinde buluştu.

Adana Sheraton Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde, Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim ERDEMOĞLU nezdinde, tüm çalışanlar katıldı.

Sn. ERDEMOĞLU, iftar yemeği vesilesi ile tüm çalışanların kaynaşmalarının, birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemini ifade etti.

Semazen gösterileri eşliğinde yapılan yemekte Sn. İbrahim ERDEMOĞLU sohbet ederek, soruları cevapladı.

2018 Yılı İftar Yemeği Buluşması


2017 Yılı İftar Yemeği Buluşması
SASA AKTİF, 10.03.2017 Tarihinde Aladağ ilçesine bağlı Gerdibi köyü camisi, Madenli köyü ve Meydan yaylası mescitleri halıyla kaplanmıştır.Karatepe köyünde ise halı yardım yapılmıştır.
 
   
       
       


SASA AKTİF
, 04.04.2017 Tarihinde Aladağ ilçesine bağlı Sivişli köyündeki camisi halıyla kaplanmış, Madenli ve Karatepe köylerinde oturan halka da kumaş dağıtılmıştır.

       
       

03.12.2011 tarihinde “SASA Çocukları Resim Yarışması Sergisi”  kokteyl ile açılmıştır.

   


28.10.2011
  tarihinde SASA AKTİF tarafından Çukurova Bölgesi’nde, Kurtuluş mücadelesine Kuva-i Milliye hareketi ile tanıklık etmiş olan Karboğazı’na bir gezi düzenlenmiştir.

 


Sasa’nın tüm beyaz yakalı çalışanlarına yönelik olarak 18 Haziran, 25 Haziran, 17 Eylül ve 24 Eylül olmak üzere 4 ayrı tarihte gerçekleştirilen, Prof.Dr.Üstün Dökmen’in “Empatik İletişim ve Varolma Sanatı” konulu seminerine toplamda 250 kişi katılmıştır.

 

 

 

18.04.2011 tarihinde başlayan, futbol, voleybol ve badminton branşlarında müsabakaların yer aldığı “II. Sasa Spor Turnuvası“, 23.06.2011 tarihinde gerçekleştirilen final müsabakaları ve ödül töreni ile tamamlanmış olup turnuvaya toplam 367 oyuncu katılmıştır.

 


 
05.10.2009 tarihinde başlayan, futbol, voleybol ve badminton branşlarında müsabakaların yer aldığı “I. Sasa Spor Turnuvası“, 19.11.2009 tarihinde gerçekleştirilen final müsabakaları ve ödül töreni ile tamamlanmış olup turnuvaya toplam 390 oyuncu katılmıştır.

 

SASA Lösev'in DestekçisiLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV / www.losev.org.tr), 1998 yılında kuruldu. Lösemili çocukların, tedavi amacıyla SSK Ankara Çocuk Hastanesi’nde kaldığı ilk zamanlarda, hastane yönetiminden çocukların odalarına konmak üzere küçük bir televizyon talebinde bulunulmuş, alınan olumsuz yanıt sonrasında o hastanede çalışan doktorlar, hemşireler ve personel aralarında para toplayarak küçük bir televizyon almışlardı. Bu olay, daha sonra Üstün Ezer ve dört doktor arkadaşının kuracağı LÖSEV için aslında küçük ama etkisi büyük bir adım olarak görülmektedir.

İlk zamanlar bir çocuğun okul masrafını karşılamak bile büyük bir sorun iken vakıf; projeler geliştirerek büyük bir enerji ile çocukların her türlü ihtiyaçlarını karşılama hususunda çalışmalar yapmaya başladı. 24 Eylül 2000 tarihinde Türkiye'nin ilk ve tek Lösemili Çocuklar Hastanesi “LÖSANTE”yi hizmete açmış olan LÖSEV, aynı zamanda, Türkiye'nin ilk Lösemili Çocuklar Okulu'nu da açmıştır.
Bugün başarı ile faaliyet gösteren LÖSANTE ‘de  tedavinin ön koşulu olan hijyen,  özenle üzerinde durulan noktalardan biridir. Çocukların ve ailelerin tedavi süresince konakladıkları "Lösemili Çocuklar  Köyü"nde ve LÖSANTE’de yatak takımları hergün istisnasız değiştirilmektedir.

Biz de, SASA Ailesi olarak, bu umudun ve fedakarlığın hakim olduğu süreçte cesur çocuklarımızın yanında olmayı istedik. En eski müşterilerimizden Salteks Firması ile üretim sürecinde hijyen koşullarından ödün vermediğimiz SASA elyafından 300 adet yastık ve 300 adet yorgan ürettik. Geçtiğimiz yıl hazırlanan ürünler, vakfa gönderilerek, vakfın önemli bir ihtiyacı karşılanmış oldu. Sasa Ailesi olarak lösemili çocuklarımızın hayata dair verdikleri bu umut dolu mücadelede onların destekçilerinden biri olmaktan  büyük mutluluk duymaktayız.

 

 


Copyright © 2011 SASA. SASA Polyester Sanayi A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır | Kullanım Koşulları